ielts košice

#BoostYourEnglish

Pripravujeme a registrujeme kandidátov na medzinárodný certifikát IELTS.

Iternational English Language Testing System – IELTS  je uznávaný viac ako 10,000+ vládnymi, akademickými a obchodnými spoločnosťami na celom svete. Je to skúška z Anglického jazyka, ktorú ročne absolvuje viac ako 2 milióny ľudí na všetkých kontinentoch. Certifikácia IELTS  je vhodná pre študentov Anglického jazyka, ktorí sa rozhodli žiť, pracovať alebo študovať v zahraničí, a to hlavne v anglicky hovoriacich krajinách, európskych krajinách a vyspelých moderných štátoch. Je súčasne jediným testom z anglického jazyka uznávaným pre účely prisťahovalectva vo všetkých krajinách, ktoré takýto jazykový test vyžadujú. 

ielts košice

Cieľom certifikačného testu je príprava na praktické využitie angličtiny vo Vašom novom živote v zahraničí. Tento test otestuje vedomosti vo všetkých oblastiach zručností anglického jazyka (počúvanie, čítanie, písanie a rozprávanie) za menej než tri hodiny. Skúška IELTS je tkz. „no fail“ skúška  a certifikácia, teda vždy dostanete certifikát s Vašimi reálne otestovanými  a potvrdenými zručnosťami. 

ielts košice

Najefektívnejší spôsob testovania komunikačných schopností je bezpochyby tvárou v tvár. Je to celosvetovo najrozšírenejší jazykový test, pri ktorom ústna skúška prebieha v zložení jeden kandidát a jeden skúšajúci. Vďaka tomu sú Vaše komunikačné schopnosti ohodnotené individuálne. Týmto sa môžete vyvarovať možným nedorozumeniam, ktoré mohli vznikať pri testovaniach, kde boli prítomní a aktívni dvaja kandidáti naraz. V Academy sme pripavili vlastné študijné samostatne nepredajné tlačené materiály IELTS Handbook, vďaka ktorým sa naučíte pracovať s jednotlivými typmi úloh, písať popisy grafov a eseje, správne určovať odpovede pri počúvaní a tipy a triky ako zaujať pri rozprávaní.

POZRITE SI ĎALŠIE KURZY ANGLIČTINY V ACADEMY