window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-71200242-1'); gtag('config', 'AW-847100959');
Kurz všeobecnej angličtiny2020-07-22T15:22:20+02:00

Project Description

Kurz angličtiny pre dospelých

V kurze angličtiny  “Všeobecná angličtina”  v Košiciach pracujeme na rozvoji všetkých 4 jazykových zručností. Vďaka tomuto komplexnému kurzu sa študent naučí používať angličtinu a rozprávať plynule a správne v bežnom prostredí ako v škole, na úradoch, pri konverzáciách s ľuďmi vo svojom okolí a na dovolenke.  Po absolvovaní bezplatného testovania zaraďujeme študentov do jednotlivých úrovní (Starter A1, Elementary A2, Lower Intermediate B1, Intermediate B1+, Upper Intermediate B2 a Advanced C1). Na kurze angličtiny sa učíme používať jazyk komplexne, čo na mnohých jazykových kurzoch chýba a z tohto dôvodu majú ľudia neskôr problém komunikovať, počúvať rádio a sledovať TV, čítať texty a študovať v angličtine. Pre zvýšenie efektivity štúdia zadávame krátke domáce zadania.

kurz angličtiny košice, kurz angličtiny, jazykový kurz

Kde využijem kurz angličtiny?

Okrem toho, že anglický jazyk má vo svete takmer 400 miliónov rodených hovorcov, viac ako 1,5 miliardy (teda takmer každý 4 človek) na svete hovorí anglicky na rôznej úrovni. Angličtina sa pre svoju jednoduchú gramatickú štruktúru stala najpoužívanejším jazykom sveta. Takmer 80% informácií v digitálnej podobe na Internete je dnes v angličtine. Vedomosť angličtiny je dnes nevyhnutná, pretože ju ľudia rôznych krajín a národností využívajú ako dorozumievací jazyk. Na dovolenke či na pracovnej ceste v leteckom, hotelovom, reštauračnom biznise ako aj v službách sa dohovoríte po anglicky. Naši študenti u nás študujú, lebo vďaka kurzu angličtiny si dokážu nájsť lukratívnu prácu, zarábať viac peňazí, môžu študovať na prestížnych školách, chcú zapôsobiť na obchodných stretnutiach, rozumieť odborným textom, pozerať filmy a seriály, cestovať po svete a rozumieť iným ako aj byť pochopení.

Kedy je najlepšie absolvovať kurz angličtiny?

Kurzy angličtiny organizujeme počas celého roku. Najčastejšie otvárame skupinové kurzy počas jesenného trimestra a zimného trimestra, a to počas septembra a októbra a v januári a februári. Určite nás kontaktujte pomocou kontaktného formuláru, emailom na info@jazykova-skola.sk a telefonicky na 0907 077 239 ohľadom najbližšieho začiatku kurzu a termínu vstupného testovania. Firemné a individuálne kurzy otvárame počas celého roku po dohode s objednávateľom.

Mám záujem o kurz

Prečo kurz angličtiny v Academy?

Okrem tlačených študijných materiálov, certifikátu Academy a rozumne využitého voľného času prácou na osobnom raste získate taktiež:

 • Zlepšenie úrovne Vašej angličtiny– počas celého trvania kurzu naše hodiny prebiehajú v anglickom jazyku a našou snahou je primerane sa kurz angličtiny košicevenovať každej jazykovej zručnosti s dôrazom na rozprávanie.
 • Individuálnejší prístup – Vďaka úvodnému vstupnému testovaniu a malým skupinám dokážeme lepšie spoznať našich študentov a ich potreby a vďaka tomu upravovať vzdelávanie.
 • Pozornosť profesionálneho lektora – Budú sa Vám venovať vyškolení lektori Academy ako aj oficiálni lektori Cambridge  a IELTS certifikácií a pripravia Vás na certifikačné skúšky ako FCE, CAE, IELTS a TOLES.
 • Sebaistotu –  vďaka tomu, že si precvičíte všetky typy zručností a dostanete všetky potrebné informácií získate istotu v používaní jazyka a komunikácii s rodenými hovorcami ako aj inými používateľmi angličtiny.
 • Výbornú dostupnosť a parkovanie – Academy Language Institute má výbornú dostupnosť pretože priamo pred školou je zastávka autobusu Slovenský rozhlas. Pre tých čo cestujú autom máme parkovanie na 1 hodinu zdarma v blízkosti jazykovej školy.

V Academy Language Institute žijeme angličtinou a preto neustále vytvárame nové učebné postupy, materiály a pomôcky. Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam s výučbou anglického jazyka, profesionálnych prekladov a tlmočenia a zároveň príprav na jazykové certifikácie budete študovať s ľuďmi, pre ktorých nie je anglický jazyk len prácou, ale aj poslaním.

Mám záujem o kurz

Skupinový kurz všeobecnej angličtiny

Skupinový kurz všeobecnej angličtiny je najvhodnejšou možnosťou pre študentov, ktorí majú dostatok dostatok času a plánujú si vzdelávanie. Naše skupinové kurz bežne trvajú v rozmedzí jedného trimestra, a to v trvaní až 3 mesiace. Pre študentov, ktorí od svojich univerzít alebo zamestnávateľov dostali kratšie obdobie na dosiahnutie potrebnej úrovne navrhujeme flexibilnejšie intenzívne kurzy v menších skupinách alebo voliteľne nastaviteľné individuálne kurzy a konzultácie. Po dosiahnutí potrebnej úrovne B2-C1 môžu študenti začať s prípravou na Cambridgeské skúšky ako CAE, FCE a IELTS.

Štruktúra kurzu

 •  40 lekcií, v ktorých si precvičíte všetky zručnosti s dôrazom na rozprávanie a rozvoj slovnej zásoby.
 •  lekcia trvá 50  minút.
 • 4 lekcie týždenne, teda 2 x 100 minút týždenne.
 • maximálny počet účastníkov je stanovený na 6 osôb.

Učebné materiály

V kurze všeobecnej angličtiny používame rokmi overené učebnice vydavateľstva Cambridge, ktoré zabezpečujeme študentom sa zľavnené ceny. Ceny sa pohybujú od 15-20 EUR za učebnicu podľa úrovne kurzu. V rámci kurzu bezplatne zabezpečíme písacie potreby a obaly na materiály.

Domáce zadania

Kurz sme navrhli tak, aby sme minimalizovali opakujúce sa aktivity na hodinách. Tieto aktivity dávame študentom v rámci krátkeho domáceho zadania. Neveríme, že sa angličtina naleje niekomu do hlavy automaticky. Aktívnou participáciou a opakovaním mimo kurzu naši študenti dokážu najefektívnejšie využiť svoj čas a prostriedky. Vďaka tomu dosahujú výborné výsledky, čím robia dobré meno sebe aj Academy.

Prihlásenie sa do kurzu

V Academy Language Institute každý študent pred zaradením do kurzu absolvuje krátke vstupné testovanie. Toto testovanie nám ukáže Vaše silné a slabé stránky a takýmto spôsobom Vám presnejšie dokážeme pomôcť a maximálne využiť čas Vášho štúdia u nás. Toto bezplatné testovanie si viete dohodnúť pomocou kontaktného formuláru .

Dátumy a časy kurzu angličtiny

Jednotlivé dátumy a časy kurzov vždy stanovujeme po dohode so skupinou študentov, aby sme sa čo najviac prispôsobili ich potrebám. Kurzy otvárame priebežne vždy po nazbieraní dostatočného počtu záujemcov, najčastejšie v jesennom a jarnom trimestri. Individuálne a firemné kurzy prispôsobujeme na mieru podľa potrieb zadávateľa.

Pokračovanie v štúdiu

Všetky naše kurzy sú kompatibilné a plynule na seba nadväzujú. Po absolvovaní dostatočnej úrovne naši študenti pokračujú v prípravách na certifikácie a kurzoch odbornej angličtiny.

Mám záujem o kurz

Cenník a registrácia

Po vyplnení kontaktného formuláru na stránke Vás telefonicky alebo e-mailom pozveme na krátke bezplatné testovanie a informačné stretnutie, ktoré nám slúži na správne zaradenie študenta do skupiny a nastavenie jednotlivých častí kurzu.

Na našich kurzoch využívame rokmi overené učebnice angličtiny, vďaka ktorým dokážete rýchlejšie napredovať. Učebnica nie je súčasťou kurzu. Cena učebnice sa pohybuje od 15-20 EUR podľa úrovne.

Každý z našich študentov môže  pri kúpe dvoch po sebe nasledujúcich kurzov v Academy Language Institute získať zľavu z ceny oboch kurzov vo výške 5%. Podmienky sú jednoduché a viac informácií k tejto možnosti Vám poskytneme na prvom stretnutí, kde absolvujete krátke bezplatné vstupné testovanie. Túto službu poskytujeme pre skvalitnenie nastavenia Vášho štúdia u nás a dosiahnutie čo najlepších výsledkov.

CENNÍK KURZU

SOLO

1855 min lekcia
 • 1 osoba
 • tlačené materiály
 • certifikát Academy
 • flexibilný rozvrh

DOUBLE

1255 min lekcia
 • 2 osoby
 • tlačené materiály
 • certifikát Academy
 • flexibilný rozvrh

COURSE 1x

12024lekcií x 55min
 • 4-6 osôb
 • tlačené materiály
 • certifikát Academy
 • rozvrh 2×2 lekcie týždenne

COURSE 2x

24048lekcií x 55min
 • 4-6 osôb
 • tlačené materiály
 • certifikát Academy
 • rozvrh 2×2 lekcie týždenne

Prečo si vybrať kurz angličtiny v Academy

 • tlačené študijné materiály a písacie potreby dostanete v cene kurzu
 • veľký objem 40 hodín kurzu v časových dotáciách 2x týždenne
 • malý počet študentov v skupinách – maximálne 6 osôb v kurze STANDARD a 4 osoby v kurze PREMIUM
 • učiť Vás bude lektor, ktorý vyštudoval angličtinu na univerzite, prípadne získal prestížny certifikát na úrovni C1+ a C2
 • v prípade potreby vieme požičať našu literatúru, ktorú pravidelne dopĺňame o najnovšie učebnice
 • vaše písomné zadania Vám v priebehu kurzu lektor opraví a pridá komentáre ohľadom zlepšenia
 • jazyková škola má výbornú dostupnosť autobusom (zast. Slovenský rozhlas) a v blízkosti školy (50m) sa nachádza hodinové bezplatné parkovanie (info v škole)
 • tiché prostredie v uzavretom nádvorí v centre mesta a priestorné miestnosti
 • možnosť konzultovať prípadné otázky aj mimo kurzu – hlavne ohľadom pomoci s prihlásením sa na skúšky
 • po úspešnom zvládnutí záverečného testovania dostane študent na požiadanie certifikát Academy Language Institute
 • možnosť splatenia kurzu po častiach bez navýšenia
Mám záujem o kurz

LEKTORI KURZU VŠEOBECNEJ ANGLIČTINY

DAGMAR
DAGMAR Lektorka kurzu
Dagmar je skúsená lektorka a držiteľka certifikácie CAE. Niekoľko rokov pracovne strávila v Anglicku a dnes pôsobí aj ako úradná tlmočníčka a prekladateľka.
JAKUB
JAKUB Lektor kurzu
Jakub je lektor špecializujúci sa na všeobecnú angličtinu a Cambridge certifikácie. Je certifikovaným lektorom IELTS a držiteľom prestížneho certifikátu CPE na úrovni C2.
ADRIÁNA
ADRIÁNA Lektorka kurzu
Adriána má magisterský titul zo štúdia angličtiny na univerzite a v Academy pomáha študentom v kurzoch všeobecnej angličtiny a venuje sa odborným prekladom.

ČLÁNKY A POTREBNÉ INFORMÁCIE

Kontaktujte nás. Radi sa s Vami stretneme a poradíme Vám ako si vybrať kurzy angličtiny, preklady a tlmočenie.

Poradíme Vám, ktorý kurz je pre Vás najvhodnejší. Kontaktujte nás!

  Go to Top