Príprava na maturitu z AJ

Príprava na maturitu z AJ2023-09-06T15:08:17+02:00

POPIS, PARAMETRE, CENNÍK A REGISTRÁCIA – PRÍPRAVA NA MATURITU Z AJ V KOŠICIACH

Kurz “Príprava na Maturiu z Aj”  v Košiciach  je prípravou na maturitnú skúšku z anglického jazyka na slovenských stredných školách. Je určený hlavne študentom, ktorí si potrebujú upevniť svoje vedomosti a získať sebaistotu v príprave na písomný test  a ústnu skúšku. Počas kurzu si precvičia písanie a naučia sa používať rôzne štruktúry, ktoré obohatia ich písomný prejav tak, aby získali lepšie známky. Počas kurzu študentom upravujeme plán tak, aby reflektoval ich reálnu potrebu a preto vyžadujeme, aby pred nástupom do kurzu každý absolvoval vstupné testovanie. Kurz kladie dôraz na všetky 3 časti maturitnej skúšky, a to na písomný test, tvorivé písanie a ústne rozprávanie na vybranú tému. Študent bude po kurze pripravený na všetky časti maturitnej skúšky.

• Zlepšuj si level angličtiny a precvičte si gramatiku a slovnú zásobu

• Overený a úspešný kurz angličtiny rozvíjajúci všetky zručnosti

• Pripravíte sa na písomnú časť skúšky a zlepšíte si zručnosti

• Učíte sa všetko nevyhnutné pre úspešné zvládnutie maturitnej skúšky

• Získate širokú slovnú zásobu, správne vyjadrovanie a tipy ako uspieť

• Samozrejme, že na našich kurzoch využívame rokmi overené učebnice angličtiny, vďaka ktorým dokážete rýchlejšie napredovať. Učebnica nie je súčasťou kurzu. Cena učebnice sa pohybuje od 15-20 EUR podľa úrovne.

• záverečné testovanie v cene