Kurz obchodnej angličtiny

Kurz obchodnej angličtiny2023-09-06T15:06:23+02:00

POPIS, PARAMETRE, CENNÍK A REGISTRÁCIA – KURZ OBCHODNEJ “BUSINESS” ANGLIČTINY V KOŠICIACH

Kurzy “Obchodná angličtina”  v Košiciach  sú komplexnou prípravou business angličtiny vhodné aj ako príprava na medzinárodnú jazykovú certifikáciu obchodnej angličtiny (BEC – Business English Certificate), ktorý je dnes jednou z požiadaviek moderných firiem a korporácií v anglicky hovoriacich a západoeurópskych krajinách a na Slovensku, a taktiež nahrádza jazykové testovania pri prijímacích pohovoroch. V kurze obchodnej angličtiny Vás naučíme používať business terminológiu, písať písomnosti, telefonovať a komunikovať na profesionálnej úrovni. Naši študenti si kurz pochvaľujú vďaka tomu, že im umožňuje uchádzať sa o lukratívne a prestížne pracovné pozície v spoločnostiach na celom Slovensku a v Európe. Práve preto kurz navštevujú hlavne študenti ekonomických smerov, analytici, bankári, manažéri, administratívni pracovníci, finanční sprostredkovatelia, poisťovací agenti a ľudia z prostredia biznisu.

• Zlepšuj si level angličtiny, výslovnosť, komunikáciu a slovnú zásobu

• Overený a úspešný kurz angličtiny aj vďaka našim materiálom Busines Handbook©

• Rozprávate po anglicky a okrem toho zlepšujete svoju slovnú zásobu

• Učíte sa modernú biznis corporate terminológiu

• Neopakujete predpísané vety ale tvoríte vlastné, lebo len tak sa naučíte rozprávať.

• Samozrejme, že na našich kurzoch využívame rokmi overené materiály, ktoré sme sami spracovali a pravidelne ich aktualizujeme. Materiály Business Handbook© poskytujeme zadarmo ako súčasť kurzu.

• záverečné testovanie v cene