Kurz právnej angličtiny

Kurz právnej angličtiny2023-09-06T15:07:06+02:00

POPIS, PARAMETRE, CENNÍK A REGISTRÁCIA – KURZ PRÁVNEJ ANGLIČTINY V KOŠICIACH

jazykova skola, toles kosiceKurzy “Právna angličtina 1” a “Právna angličtina 2” sú zamerané na rozvoj jazykových zručností (hovorenie, počúvanie s porozumením, čítanie, písanie) a sociálnych zručností, (komunikácia, vyjednávanie, prezentovanie, argumentácia a riešenie konfliktných situácií) prípadne ako príprava na medzinárodný certifikát  TOLES (Test of Legal English Skills), no nezameriava s výuku práva ako takého, a nemal by slúžiť ako zdroj právnych rád v praxi. Preto je dôležité, aby študenti mali aspoň základné povedomie o právnych konceptoch a systémoch. Kurz právna angličtina je modulovo terminologicky rozčlenený na rôzne oblasti práva, ktoré najčastejšie právni profesionáli využijú vo svojej praxi, či už v pri štúdiu na vysokej škole, v advokácii alebo štátnej sfére.

• Zlepšuj si právnu angličtinu v 2 kurzoch (Legal English 1 a 2)

• Overený a úspešný kurz angličtiny rozvíjajúci rozprávanie, písanie a slovnú zásobu.

• Rozprávate po anglicky a trénujete si profesionálne vyjadrovanie

• Učíte sa reálnu angličtinu, gramatiku a presnú výslovnosť

• Neopakujete predpísané vety ale tvoríte vlastné, lebo len tak sa naučíte rozprávať.

• Samozrejme, že na našich kurzoch využívame rokmi overené prípravné materiály, ktorý sme vytvorili a pravidelne ich aktualizujeme. Tieto tlačené materiály ako LEGAL HANDBOOK poskytujeme zadarmo ako súčasť kurzu.

• TOLES mock testing v cene