Aplikácie na učenie angličtiny sa stali nielen trendom, ale skutočným revolučným nástrojom v ceste za zlepšením jazykových schopností. V dnešnom globálnom svete, kde angličtina otvára dvere k nekonečným možnostiam, tieto aplikácie predstavujú kľúč k úspechu. V Academy ich odporúčame nielen ako ideálny doplnok k tradičným kurzom angličtiny, ale aj ako esenciálnu súčasť domácej prípravy.

Myslite na to ako na vášho osobného digitálneho jazykového trénera, ktorý je vždy po ruke. S týmito aplikáciami sa učenie stáva zábavným, interaktívnym a nekonečne prispôsobivým. Umožňujú vám študovať vlastným tempom, kdekoľvek a kedykoľvek.

IELTS Aplikácie

IELTS (International English Language Testing System) je medzinárodný jazykový test, ktorý sa používa na posúdenie jazykových schopností jednotlivcov v angličtine, najmä pre účely akademického alebo pracovného uplatnenia. V jazykovej škole Academy máme odborníkov, ktorý vás na našich kurzoch angličtiny pripravia na úspešné zvládnutie tejto certifikácie. Okrem kurzu však odporúčame aj niekoľko aplikácií, ktoré Vám môžu pomôcť pri príprave na IELTS test tým, že poskytnú cvičebné materiály, testové otázky a užitočné nástroje na zdokonalenie jazykových zručností. Tu sú niektoré z nich:

  • IELTS Prep App (oficiálna aplikácia IELTS): Ponúka neobmedzený prístup k študijným materiálom, ako sú praktické testy, gramatické cvičenia, kvízy, cvičenia na slovnú zásobu, videá a tipy na kompletnú prípravu. Obsahuje aj videá a ďalšie užitočné zdroje.

  • Magoosh IELTS: Táto aplikácia obsahuje stovky cvičebných otázok a videí na zdokonalenie angličtiny. Jej cieľom je pomôcť vám zlepšiť svoje jazykové schopnosti a získať vysoké skóre v teste IELTS.

  • IELTS Word Power: Táto aplikácia je zameraná na rozširovanie slovnej zásoby v angličtine a obsahuje tisíce slov a fráz pre lepšie ovládanie jazyka.

  • IELTS Test Pro: Poskytuje viac ako 3000 otázok vytvorených odborníkmi, sledovanie pokroku, podporu režimu offline a denný kalendár kontrol

  • The Official Cambridge Guide IELTS Mobile App:Táto aplikácia, ktorú vytvorili Cambridge University Press a Cambridge ESOL, poskytuje na stiahnutie audio/video súbory, ukážky tréningových materiálov, sprievodcov jednotlivými zručnosťami, tipy na štúdium IELTS, cvičné testy a vzorové odpovede.

Nezabúdajte, že pravidelnosť je kľúčom k úspechu. Venujte IELTS aplikáciám  aspoň pár minút každý deň a uvidíte, ako sa vaše zručnosti budú postupne, ale isto zlepšovať. Nebojte sa experimentovať s rôznymi aplikáciami, aby ste našli tú, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu štýlu učenia. Máme skúsenosť, že študenti, ktorí využívali IELTS aplikácie v príprave na skúšku mali väčšiu mieru sebadôvery a istoty, ktorú budete počas náročného testovacieho dňa potrebovať.

V Academy Language Institute pripravujeme študentov na úspešné zvládnutie tejto náročnej skúšky. Neváhajte nás kontaktovať ohľadom otázok, prípadne si vyberte z ponuky skupinových a flexibilne nastaviteľných individuálnych prípravných kurzov v Košiciach. Naši lektori sú profesionálne školení a majú osobnú skúsenosť s IELTS-om, a to nielen na Slovensku. Pre kandidátov, ktorí nemôžu dochádzať do Košíc máme možnosť individuálnych “face-to-face” online konzultácií. Kontaktujte nás na 0907 077 239, prípadne na info@jazykova-skola.sk. Tešíme sa na spoluprácu!

Pomôžte nám zdieľať tieto informácie 🙂

Kontaktujte nás. Radi sa s Vami stretneme a poradíme Vám ako si vybrať kurzy angličtiny, preklady a tlmočenie.

Spolu vyberieme vhodný typ kurzu pre dosiahnutie vašich cieľov