Prípravný kurz CAE a FCE

Prípravný kurz CAE a FCE2023-09-06T14:26:06+02:00

POPIS, PARAMETRE, CENNÍK A REGISTRÁCIA – KURZ CAE A FCE V KOŠICIACH

Kurzy CAE a FCE “Príprava na CAE” a “Príprava na FCE”  v Košiciach  sú ucelenou prípravou na medzinárodnú Cambridgeské jazykové certifikácie anglického jazyka Cambridge Advanced English a First Certificate in English, ktoré sú dnes jednou z požiadaviek pre pracovné a študijné víza a taktiež nahrádzajú jazykové testovania pre prijatie na vysokú školu v zahraničí. Academy Language Institute je prípravným a registračným centrom v Košiciach pre kurzy CAE a FCE v spolupráci s medzinárodnou inštitúciou British Council. CAE a FCE sú historicky overené a populárne medzinárodne uznávané skúšky anglického jazyka na svete. Ich úspešným absolvovaním získava kandidát Cambridgeský certifikát potvrdzujúci jeho jazykové zručnosti.

• Academy je registračným centrom pre CAE a FCE v Košiciach

• Overený a úspešný kurz angličtiny rozvíjajúci všetky zručnosti

• Rozprávate po anglicky a pripravujete sa na všetky časti skúšky

• Best practices – presne vieme ako získať vysokú známku na skúške

• Študujte overený kurz v overenej škole tak ako množstvo úspešných kandidátov pred vami

• Samozrejme, že na našich kurzoch využívame rokmi overené učebnice angličtiny, vďaka ktorým dokážete rýchlejšie napredovať. Učebnica pre kurz CAE a FCE nie je súčasťou kurzu. Cena učebnice sa pohybuje od 15-20 EUR podľa úrovne.

• záverečné “mock testing” zdarma